ČAD Blansko a.s.
Nádražní 2369/10, 678 20 Blansko
IČ: 49454641, DIČ: CZ49454641

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném krajským soudem v Brně v oddíle B č. vložky 1171

Provoz nové linky na Vysočině

Dopravní společnost ČAD Blansko a. s. si dovoluje informovat cestující veřejnost o rozšíření provozu veřejné linkové osobní dopravy v kraji Vysočina, kde v současné době provozuje dvě linky na trase Pelhřimov-Počátky–Žirovnice a Humpolec–Pelhřimov–Jindřichův Hradec.

Od termínu 2. května 2016 bude zahájen provoz na nové lince 350 938 Pelhři­mov – Horní Cerekev – Batelov – Třešť.

Linka bude provozována v pracovní dny a bude zajišťována třemi páry spojů, které budou prioritně sloužit pro cesty do a ze zaměstnání, respektive pro studenty absolvující střední školy. Přepravu může samozřejmě využít každý potencionální cestující.

Výchozí zastávkou je stanoven Pelhřimov u Agrostroje, trasa je vedena přes nádraží Říčanského a obsluhuje obce po trase Rynárec, Zajíčkov, Nová Buková, Horní Cerekev, Batelov a Třešť, kde zastavuje na autobusovém nádraží, u polikliniky a učiliště.

Linka bude provozována moderním klimatizovaným autobusem vyrobeným v roce 2013, vybaveným vnějším informačním a vnitřním LCD panelem, s obsaditelností 50 sedících cestujících a místem pro přepravu kočárku respektive vozíčku pro tělesně postižené.

Přejeme všem budoucím uživatelům přepravy příjemné, pohodlné, bezpečné a rychlé cestování.

3.5.2016 v rubrice: Pravidelná doprava Autor: Richard Maňoušek
 
© ČAD Blansko a.s.  posta@cadblansko.cz Poslední aktualizace: 31.5.17